+38 (099) 079-10-60

Ювелірна торговельна мережа ЮвелірЕліт

Доступні ціни дадуть можливість купити прикраса не тільки собі, та порадувати подарунками близьких людей. ЮвелірЕліт стежить за новинками ювелірної моди, і наші колекції постійно поповнюються новими сучасними виробами у магазинах мережі:

ЮвелірЕліт новини
У фірмових роздрібних магазинах мережі КЮЗ Ювеліреліт Україна можна не тільки придбати готові прикраси, та замовити виготовлення за своїм ескізом. Дивіться каталог ювелірного магазину ЮвелірЕліт.

Також Ви можете отримати своє замовлення у пунктах “Нова Пошта” доставка ювелірних прикрас доставка ювелірних виробів в будь-яке місто України

Запоріжжя
Львів
Миколаїв
Херсон
Чернігів
Полтава
Вінниця
Луцьк
Житомир
Ужгород
Чернівці
Кропивницький
Рівне
Тернопіль
Хмельницький
Черкаси
Кам’янське
Мелітополь
Нікополь
Дрогобич
Бердичів
Мукачево
Біла Церква
Івано-Франківськ

Ювелірний магазин

Виробництво та продаж ювелірних виробів. Торгова ювелірна мережа “ЮвелірЕліт Україна” запрошує купити найкращі прикраси з червоного, білого і жовтого золота. Оригінальні срібні прикраси. Наші вироби цінуються красою і відмінною якістю і будуть радувати, свого господаря, дуже довго.


1998-2021 © КЮЗ ЮвелірЕліт    +38 (093) 151-71-78  info@juvelirelit.com.ua
Ціни і вартість ювелірних виробів зазначені на сайті - дію тільки для інтернет-магазину "ЮвелірЕліт". Накладений платіж. Доставка прикрас здійснюється "Новою Поштою" в усі міста та села України
Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie