+38 (099) 079-10-60

Брошки золоті

Показано 1–36 із 43

Золота шпилька

Золота шпилька один з найбільш елегантних і вишуканих аксесуарів у жінок. Вона відрізняється універсальністю і практичністю, користується стійким попитом як незамінний аксесуар для ділового костюма і вечірнього вбрання. На сайті є екземпляри, прикрашені перлами і камінням фіанітами. Великий інтерес у покупців, викликають золоті шпильки для дитини, які використовують від пристріту в одязі новонароджених. Дуже часто вони є подарунком на хрестини.

Широко представлені золоті брошки, які мають вигляд гілочок різних рослин, квітка з головкою з перлів. Тваринний світ представлений брошками у вигляді ящірок, бабок, метеликів. В наявності брошки і шпильки у вигляді малого герба України і з символами країни. Є моделі брошок і шпильок з жовтого і білого золота, а також комбіновані з різних металів. Невисока ціна золотого виробу обумовлена ​​його легкістю, що дозволяє кожному мати його в своїх аксесуарах. Будь-яке ваше замовлення буде відправлено протягом доби в будь-яку точку країни.


1998-2021 © КЮЗ ЮвелірЕліт    +38 (093) 151-71-78  info@juvelirelit.com.ua
Ціни і вартість ювелірних виробів зазначені на сайті - дію тільки для інтернет-магазину "ЮвелірЕліт". Накладений платіж. Доставка прикрас здійснюється "Новою Поштою" в усі міста та села України
Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie