Каталог ювелірних виробів

Асортимент інтернет-магазину «ЮвелірЕліт» дозволить Вам вибрати ювелірні прикраси на свій смак. Гарні каблучки, витончені сережки, шикарні кольє, ланцюжки та браслети – в нашому каталозі є все для створення вишуканого образу.

У нас ви зможете купити ювелірні вироби з золота та срібла класичного та сучасного дизайну, зі вставками дорогоцінних і напівкоштовних каменів. Пропоновані нами прикраси порадують вас оригінальним виконанням, високою якістю та доступною ціною. Інтернет-магазин «ЮвелірЕліт» надає вам відмінну можливість купити ювелірні прикраси у Києві, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Вінниці, Львові або іншому місті України, залишаючись в звичній домашній обстановці.

Каталог може послужити вам стартовою сторінкою, з якої ви почнете захоплюючу подорож ювелірним світом. Завод зробив все можливе, щоб вас зачарували форми, лінії, розташування каменів у виробах. У кожну прикрасу вкладено душу колективу однодумців, які роблять посильний внесок у розвиток ювелірної промисловості України.

Каталог ювелірних виробів із золота та срібла структурує магазин на основні розділи, де представлені каблучки, сережки, ланцюжки, печатки, браслети, обручки, дитячі сережки та інші вироби. Загалом у каталозі представлено понад три тисячі виробів та прикрас. Цей каталог надає офіційний сайт КЮЗ ЮвелірЕліт. Краматорський ювелірний завод реалізує свою продукцію без посередників, тому ціни нижчі, ніж у аналогічніх магазинах та мережах. Формуючи свій асортимент, завод завжди в основу закладає високу якість та довготривалість носіння прикрас.

Як влаштована навігація каталогу ювелірних виробів?

На цій сторінці каталогу наведено посилання на основні розділи сайту, які розділені за категоріями виробів та металу, з якого вони виготовлені. Чоловічі та жіночі прикраси, в інтернет каталозі представлені прикладами з фото та цінами. Каталог має продуману структуру та зручну навігацію.
– великий діапазон цін.
– по металу: золото червоне, лимонне, біле або срібло.
– за типом вставки.
– за типом покриття і т.д.

Особлива сторінка з ювелірним виробом називається карткою товару. На ній надано вичерпну інформацію, яка може виникнути у споживача. У картці вказані поточні ціни на прикрасу в інтернет-магазині, вага в грамах. Метал, з якого на заводі ЮвелірЕліт виготовлено виріб, це золото 585 проби або срібло 925 проби з покриттям радуванням.
Описуючи виріб, у картці вказується його довжина (L), наприклад, як у шпильок, висота (H) як у сережок, або внутрішній діаметр (D) для різних видів каблучок із вставками, камінням, а також для обручок. Також у картці дається короткий опис товару. Кожна прикраса в імені має унікальний ідентифікатор з букв і цифр, і ввівши його в рядку пошуку, завжди можна знайти виріб в офіційному каталозі ювелірного заводу. У розділі “деталі” наводяться додаткова інформація про вставку, про виробника-це завжди КЮЗ ЮвелірЕліт, та доставку.
Будь-який ваш вибір завжди може бути доповнений консультацією по телефону, яку ви можете замовити у нас на сайті.


1998-2022 © КЮЗ ЮвелірЕліт  +38 (099) 079-10-60info@juvelirelit.com.ua
Цены и стоимость ювелирных изделий, указанные на сайте - действуют только для интернет-магазина "ЮвелирЭлит".
Наложенный платёж. Доставка украшений осуществляется "Новой Почтой" во все города и сёла Украины

Продажи временно приостановлены Відхилити

Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie