Ладанки золоті

Показано 1–36 із 64

Золота ладанка

Ладанка в православ’ї є найважливішим символом, який висловлює віру людини в Бога. На початку носили маленькі мішечки з ароматичною смолою-ладаном, пізніше з’явилися нагрудні іконки з дерева і металу. Ладанки удосконалювалися, і ось їх почали робити з золота, а деякі навіть прикрашати камінням. Головна ідея ладанки, це ікона, яка завжди з тобою, з зображенням ликів святих, яких ти вважаєш. Якщо ти хочеш помолитися, доторкнися рукою до ладанці і принесеш молитву, вона буде почута.

В інтернет магазині Ювеліреліт є ладанки з ликами шанованих святих. Ісус Христос, найбільша фігура в православ’ї, син Божий. Микола Чудотворець, для мандрівників, водіїв. Ладанка із зображенням Ангела-Хранителя, дасть сили і захист від негараздів. Богородиця Семистрільна, Богородиця Смоленська від заздрості і зради, такі ладанки беруть для себе жінки. Золота ладанка Божа Матір дасть силу і енергію. На деяких кулонах із зворотного боку нанесені рядки з молитви або Святого Письма.

Після того як ви виберете і купите золоту ладанку, її треба обов’язково посвятити. Носити такий предмет віри, треба скромно, чи не випинаючи його на загальний огляд. Якщо у вас якісь проблеми з дитиною, то може на додаток до натільний хрестику взяти маленький кулон. Подивіться день народження у дитини і знайдіть в церковному календарі найближчу дату шанованого святого. Наші консультанти магазину Ювеліреліт можуть надати вам додаткові фотографії релігійних предметів за вашим бажанням. Є прекрасні золоті браслети для жінок і чоловіків в асортименті.


1998-2022 © КЮЗ ЮвелірЕліт  +38 (099) 079-10-60info@juvelirelit.com.ua
Цены и стоимость ювелирных изделий, указанные на сайте - действуют только для интернет-магазина "ЮвелирЭлит".
Наложенный платёж. Доставка украшений осуществляется "Новой Почтой" во все города и сёла Украины

Продажи временно приостановлены Відхилити

Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie