Підвіски срібні

Відображаються усі з 23 результатів

Купити срібну підвіску

Підвіска, одна з популярних ювелірних прикрас, відома з незапам’ятних часів. Тільки раніше, люди використовували черепашки і кістяні вироби, а потім з розвитком цивілізації, стали використовувати і підвіски з металу. Срібло, досить пластично, що з нього робити мудрі форми, і досить міцне, щоб підвіски носилися роками. Щоб ювелірний кулон служив довго, на заводі Ювеліреліт, вироби зі срібла радирує, напиляя тонкий шар родію, який виступає захисником від механічних пошкоджень і хімічних реакцій. Ювелірний виріб довше залишається блискучим і яскравим в експлуатації. Так само, ви можете срібний хрестик купити тут.

Аксесуари зі срібла залишаються популярними, завдяки красі виробів, невисокій вартості, хорошою довговічності. В інтернет магазині Ювеліреліт, можна вибрати різні варіанти срібних кулонів: чоловічі, кільце з підвіскою срібне, кулон ангел охоронець, для закоханих у вигляді серця, підвіски для дівчат та інші. Є вироби з камінчиками і з розсипами фианитов. Ви завжди зможете вибрати кулон актуальний для вас, а консультанти допоможуть підібрати до будь-яку дату і нагоди.

Купуючи чоловічі срібні кулони, можна відразу придбати відповідну до нього ланцюжок на шию. Для чоловіків більше підійде підвіска в ролі талісмана або амулета. Недорогі ціни на вироби зі срібла, дозволяють мати колекцію на всі випадки життя. Краматорський завод ювелірних виробів завжди допоможе з вибором. Наші ювелірні дизайнери створили прикраси, що задовольняють різноманітні запити покупців.


1998-2022 © КЮЗ ЮвелірЕліт  +38 (099) 079-10-60info@juvelirelit.com.ua
Цены и стоимость ювелирных изделий, указанные на сайте - действуют только для интернет-магазина "ЮвелирЭлит".
Наложенный платёж. Доставка украшений осуществляется "Новой Почтой" во все города и сёла Украины

Продажи временно приостановлены Відхилити

Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie