Сережки золоті з емаллю

Золоті сережки з емаллю – це ще один вид оригінальних ювелірних прикрас. Вони чарують і притягують погляди, виглядають по-діловому та модно. Ці статусні вироби привнесуть у ваш образ нові нотки, особливо підкреслять жіночу красу.

Якщо ви захочете купити золоті сережки з емаллю, то ви отримаєте у свою колекцію комплект, який буде вам зручний і в діловому побаченні, і в повсякденному носінні. Різноманітність кольорів допомагає виразити свій настрій кольором.

Сережки з емаллю із золота в асортименті інтернет магазину

Прикраси з покриттям є у різних категоріях товару. Дуже популярними є дитячі сережки з кольоровою емаллю, як квіток, так і різних тварин. Золото, вкрите чорною емаллю, має постійний попит, є варіанти пусет (гвоздиків), протяжок, прикрашених емаллю, і звичайних підвісок. Золоті сережки з емаллю бренду ЮвелірЕліт є розробкою ювелірів дизайнерів заводу. Ювелірні прикраси з емаллю в інтернет магазині представлені каблучками, печатками, браслетами, сережками, золотими хрестиками. Багато православних каблучок виконані з емальованим покриттям. Ці вироби користуються великою популярністю та стійким попитом.

Ювелірна емаль та етапи її створення

Емалювання – це спеціальна техніка покриття золотих сережок легкоплавким склом. Завдяки цьому створюються лінії та візерунки які підкреслюють форму прикраси. Основні методи нанесення ювелірної емалі описані нижче.

1. Найпередовіший, це фотополімерна емаль, після нанесення її затвердіння відбувається у процесі опромінення фотоелементами. Виходить хороша стійкість до подряпин та чудовий блиск.

2. Гаряча емаль, тут дрібне скло у вигляді порошку, наноситься на сережки і запікається в печі за дуже високих температур. Утворюється дивовижно гладке покриття високої твердості. Щоб досягти глибини відтінку та підвищеної стійкості до пошкоджень, цю процедуру повторюють кілька разів.

3. Найпростіший спосіб, але від цього не менш ефективний це холодний метод. Акрилова фарба в суміші з епоксидною смолою наноситься на поверхню та запікається при температурі сто двадцяти градусах Цельсія.

Як доглядати за емалевими сережками?

Як будь-які речі, які постійно експлуатуються, сережки можуть втрачати свій початковий блиск і блиск. Тому не складний систематичний догляд продовжить їхній гарний вид на довгі роки.

  • Не залишайте на відкритому сонці надовго, щоб емаль не вигоріла і не втрачала свого насиченого кольору.
  • Концентрована хімія протипоказана покриттю, уникайте потрапляння на прикраси хімічних речовин.
  • Високі температури протипоказані, не мийте в окропі!
  • Ювелірна емаль тендітна, тому побоюйтеся фізичних ударів по виробу, тертя об метал.
  • Зберігайте окремо від інших металів вашу прикрасу, можливо в тому ж місці, але укладену в окремі мішечки.

Основне чищення полягає у промиванні у прохолодній воді з додаванням кількох крапель нашатирю. Після цього протерти насухо фланеллю та укласти на зберігання. Ніколи не додавайте сильнодіючої хімії! Пам’ятайте, емаль не відновлюється, втративши свій колір, її можна відновити лише на заводі.

Купити золоті сережки з емаллю у Києві та інших містах

У нашому фірмовому інтернет магазині ви можете купити золоті сережки з емаллю за доступною ціною. Ми продаємо вироби заводу виробника ЮвелірЕліт, тому наші ціни найнижчі в Україні. Вигідні ціни на весь каталог виробів. Великий вибір, а він налічує кілька тисяч виробів, допоможе вам купити недорого подарунок для себе або близьких людей. Купити у Києві, можливо тільки через сайт магазину.

Ми здійснюємо доставку по всій Україні, формуючи замовлення дуже швидко. Безкоштовна доставка обговорюється на нашій сторінці доставки. Швидка доставка здійснюється “Новою Поштою” за їх тарифами.

ЮвелірЕліт – це якість виробів, підтверджених роботою ювелірів кілька десятиліть.


1998-2022 © КЮЗ ЮвелірЕліт  +38 (099) 079-10-60info@juvelirelit.com.ua
Цены и стоимость ювелирных изделий, указанные на сайте - действуют только для интернет-магазина "ЮвелирЭлит".
Наложенный платёж. Доставка украшений осуществляется "Новой Почтой" во все города и сёла Украины

Продажи временно приостановлены Відхилити

Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie