Ювелірні вироби оптом від виробника

Ювелірні прикраси і вироби оптом пропонує «КЮЗ ЮвелірЕліт» виробник і постачальник виробів для чоловіків і жінок. Ми взаємовигідно співпрацюємо з магазинами і ювелірними салонами України, надаємо найширший асортимент золотих і срібних виробів оптом.
Історія нашого підприємства починає відлік з 1998 року. За роки роботи компанія створила широкий асортимент ювелірних виробів, різних стилів і напрямків. Всі вироби проходять контроль якості, на кожному етапі виготовлення. Завдяки сучасному обладнанню, передовим технологіям і досвідченим фахівцям ми пропонуємо Вам продукцію найвищої якості.

Чому Вам буде вигідно оптом з нами працювати?

На першому місці у «КЮЗ ЮвелірЕліт» йде якість. У компанії є всі сертифікати, дозволи і клеймо на виробах із золота і срібла. Асортимент ЮвелірЕліт як постачальника задовольняє вимогам найвибагливіших клієнтів. КЮЗ ЮвелірЕліт має відмінну і заслужену репутацію, у заводу великий асортимент прикрас і постійні розробки нових виробів.
Оптові клієнти, які бажають співпрацювати з компанією «КЮЗ ЮвелірЕліт», можуть зв’язатися з менеджером, щоб обговорити деталі, і запитати прайс. Вас проконсультують по новинкам і самих ходових позиціях і подбає про швидку відправку. Ми надаємо оптовикам документацію про якість товару, з гарантіями обміну і повернення.
На українському ринку працює безліч дистриб’юторів і посередників. Ми ж є найбільшими виробниками в Україні і можемо гарантувати низькі ціни. Оформити замовлення можна особисто, по електронній пошті або телефону.
Якщо закупівля ювелірних виробів оптом, це ваш бізнес, то ми для вас буде відмінними постачальниками золотих ювелірних виробів.
Можливо вас зацікавить срібло оптом від виробника ЮвелірЕліт? Ми можемо надати вигідні ціни.

Розділи нашого асортименту:

  • срібні вироби оптом з напівдорогоцінним камінням (гранат, топаз, цитрин, аметист, кварци і ін.);
  • ювелірні прикраси з фианитом, (зі вставками з циркону) – дуже популярний в даний час товар;
  • релігійна тематика – ладанки, хрести, підвіски;
  • прикраси з перлами;
  • звичайні і обручки;
  • браслети, сережки і ланцюжки;
  • персні, печатки, брошки, багато іншого доступно в розділах сайту.

Наша професійна консультація по закупкам, допоможе підтримувати Вам успішний бізнес і отримати високі доходи.
Компанія «КЮЗ ЮвелірЕліт» стане вигідним і надійним оптовим постачальником тим, хто бажає купити найкращі ювелірні вироби. Ми пропонуємо сумлінну співпрацю, багатий асортимент вишуканою і оригінальної продукції за демократичними цінами.

Відділ по роботі з оптовими клієнтами:

+38 (096) 778-94-47
+38 (099) 138-40-22

opt@juvelirelit.com.ua

Виробник «КЮЗ ЮвелірЕліт», завжди відкритий для співпраці, і цінує в клієнтах надійність, професіоналізм, сталість. На поточний день ми співпрацюємо як з великими оптовими компаніями, так і з підприємцями власниками невеликих відділів та магазинів, і фізичними особами бажаючих купити оптом предмети з золота і срібла. У будь-якому регіоні України можна знайти вироби під брендом «КЮЗ Ювеліреліт».
Якщо ви тільки починаєте свій бізнес, ми готові стати вашим постачальником на довгостроковій основі. Для всіх клієнтів ми пропонуємо індивідуальний підхід, в залежності від обсягів поставок і періодичності замовлень.

Віддавайте перевагу постачальнику, який здатний запропонувати кращі умови, фірмову високоякісну продукцію і допоможе Вам у питаннях, що стосуються асортименту.
ЮвелирЭлит новости


1998-2022 © КЮЗ ЮвелірЕліт  +38 (099) 079-10-60info@juvelirelit.com.ua
Цены и стоимость ювелирных изделий, указанные на сайте - действуют только для интернет-магазина "ЮвелирЭлит".
Наложенный платёж. Доставка украшений осуществляется "Новой Почтой" во все города и сёла Украины

Продажи временно приостановлены Відхилити

Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie