Ланцюжки срібні

Показано 1–36 із 43

Срібний ланцюжок

Срібний ланцюжок як ювелірна прикраса дуже практичний варіант. У жінок він підкреслить гарну шию в вирізі декольте. У чоловічій образ, ланцюг з великими ланками і нарочито грубим плетінням, додасть мужності і сили. Для дітей підійде тонкий для носіння натільного хрестика або ладанки.
У магазині Ювеліреліт, всі срібні вироби виконані зі срібла 925 проби, з обов’язковим радірованіем. Це напилення благотворно позначається на термінах експлуатації ланцюжків, і не викликає алергічних реакцій при постійному носінні. Нескладний догляд за сріблом, збереже блиск і холодне сяйво на весь час носіння. До комплекту можна купити браслет срібний.

В асортименті представлені жіночі і чоловічі срібні ланцюжки, з різною довжиною і різним плетінням. Варіанти плетіння, якірне, панцирное, Бісмарк, венеціанське. У наших потужних виробах використовується застібка карабін, яка не дозволить розстібнутися і загубитися ланцюжку. Ціна виробів дуже демократична, придбати їх може будь-хто. Допомогу у виборі вам нададуть продавці консультанти, які порекомендують додаткові аксесуари, ті що поєднуватимуться з ланцюжком, наприклад хрестик або кулон. Ювелірний завод краматорськ, завжди надасть широкий вибір аксесуарів. Ваш вибір відразу ж відправлять за вказаною адресою і доставлять в будь-яку точку України за один, два дня.


1998-2022 © КЮЗ ЮвелірЕліт  +38 (099) 079-10-60info@juvelirelit.com.ua
Цены и стоимость ювелирных изделий, указанные на сайте - действуют только для интернет-магазина "ЮвелирЭлит".
Наложенный платёж. Доставка украшений осуществляется "Новой Почтой" во все города и сёла Украины

Продажи временно приостановлены Відхилити

Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie