Печатки золоті

Показано 1–36 із 95

Купити золоту печатку

Чоловіча золота печатка як правило аксесуар, який підкреслить елегантність, успішність, високе положення в суспільстві власника. Висока якість печаток з золота, з різноманітним дизайном, з камінням і без вставок, зробили її затребуваним серед чоловіків. Чоловічі кільця печатки на ваш вибір в широкому модельному ряду. Є мінімалістичні варіанти, і більш шикарні вироби з напівдорогоцінним камінням і фіанітами.

Форма моделей в своїй більшості квадратна, це класична чоловіча прикраса. Круглі моделі менш затребувані, зазвичай це вибір жінок. Можливо ви хочете купити перстень чоловічий? Його можна підібрати в каталозі Ювеліреліт. На відміну від печатки, яка може бути інкрустована набором каменів і вставок, перстень йде з одним великим каменем. Але хто сказав, що печатка, це атрибут чоловіків?

У нашому інтернет-магазині є жіночі варіанти печаток, з унікальним дизайном, виконані з червоного, білого золота, з суміщенням металу двох сортів, з камінням фіанітами, оніксом, або прикрашені емаллю. Завдяки команді ювелірних дизайнерів, ви отримаєте прикраса, якого ні у кого немає. Cерьги золоті без каменів добре підійдуть до вашого нового образу. При оформленні замовлення, можна отримати додаткові консультації у продавців. Замовлення буде зібраний і відправлений в найкоротший термін в будь-яку точку України.


1998-2022 © КЮЗ ЮвелірЕліт  +38 (099) 079-10-60info@juvelirelit.com.ua
Цены и стоимость ювелирных изделий, указанные на сайте - действуют только для интернет-магазина "ЮвелирЭлит".
Наложенный платёж. Доставка украшений осуществляется "Новой Почтой" во все города и сёла Украины

Продажи временно приостановлены Відхилити

Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie