Брошки срібні

Відображаються усі з 17 результатів

Булавка брошка із срібла

В інтернет магазині Ювеліреліт широко представлені срібні шпильки і брошки зі срібла. Вони будуть завжди доречні і в якості подарунка і як додаткова деталь вашого образу. Ви так само можете купити срібну підвіску. У великій кількості представлені шпильки зі срібла, які купують як для новонароджених, так і для більш старших дітей. За повір’ями, вони служать дієвим захистом від пристріту і негативного впливу. Рекомендується закріплювати шпильки голівкою вниз, бажано з внутрішньої сторони одягу. Шпильку, як амулет, так само просто закріплюють на дитячій колясці.

Для жінок, цей срібний аксесуар буде завжди доречний з будь-яким одягом. Шпилькою можна підкреслити декольте, розмістивши її нижче вирізу або в асиметричному вбранні зробити акцент, помістивши її на сторону з великою кількістю матерії. Її використовують як брошку на головному уборі або просто закріпивши на сумочці. Всі шпильки розрізняються головками, формою у вигляді сердечок, підков або з підвіскою підкови, на щастя. Багато виробів прикрашені блискучими фіанітами.

Брошки в асортименті Ювеліреліт представлені варіантами ювелірних виробів у вигляді різних витончених, фантастичних листочків, з обробкою камінням або без вставок. Є брошка яка імітує сонце у вигляді сяючого кола з фіанітів з огранюванням зі срібла, а також, брошка у вигляді хвилястої смужки фианитов скріплених сріблом. І гарний виріб тризуб, складений оголеними ножами. У всіх ювелірних прикрас добре виконані застібки, для зручності і довговічності експлуатації. Краматорський ювелірний завод каталог надасть вам додаткову інформацію про вироби. Наші вироби максимально швидко виявляться у вас, після замовлення на сайті Краматорського ювелірного магазину Ювеліреліт. Відправлення до Києва, Харкова, Дніпра, Одеси і далі по всій Україні.


1998-2022 © КЮЗ ЮвелірЕліт  +38 (099) 079-10-60info@juvelirelit.com.ua
Цены и стоимость ювелирных изделий, указанные на сайте - действуют только для интернет-магазина "ЮвелирЭлит".
Наложенный платёж. Доставка украшений осуществляется "Новой Почтой" во все города и сёла Украины

Продажи временно приостановлены Відхилити

Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie