+38 (099) 079-10-60

Браслети золоті

Показано 1–36 із 112

Золоті браслети

Золотий браслет жіночий одна з базових прикрас, яка повинно матися у скриньці кожної жінки. Ювелірні майстри КЮЗ Ювеліреліт можуть запропонувати великий вибір браслетів на руку, з золота 585 проби. Вироби створюються по унікальному дизайну, з різними видами плетіння. Можна купити золотий браслет з панцирних плетінням, ланки якого лежать в одній площині і він буде добре облягати шию або руку, не перекручуючи. Вибрати і придбати браслет Пандора, з різноманітними намистинами і кулями ручної роботи, який носить самобутній дизайн і допоможе вам створити індивідуальний образ. А ланцюжок на руку з інкрустацією фіанітами додасть легкість і упевниність вашому стилю. А може для вашої зовнішності підійде виріб з білого золота?

Не оминув увагою наш магазин і чоловіків, для яких великий асортимент браслетів із золота, з панцирних, якірним плетінням, за технологією Бісмарк. В інтернет магазині Ювеліреліт в наявності також браслети з каучуку з золотими вставками. У комплект можна купити золоту печатку. Дуже швидке компонування замовлення і доставка по всій Україні. Ціни нижче ринкових, так як це магазин заводу виробника.


1998-2021 © КЮЗ ЮвелірЕліт    +38 (093) 151-71-78  info@juvelirelit.com.ua
Ціни і вартість ювелірних виробів зазначені на сайті - дію тільки для інтернет-магазину "ЮвелірЕліт". Накладений платіж. Доставка прикрас здійснюється "Новою Поштою" в усі міста та села України
Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie