Каблучки золоті зі вставками

Показано 1–36 із 775

Золота каблучка с каменем

Ювелірна промисловість використовує велику кількість дорогоцінних і напівкоштовних каменів для прикраси виробів. Золота каблучка з каменем, напевно саме затребувана прикраса. Жінки роблять для себе невеликі колекції на всі випадки життя. Каблучки з фіанітами займають в них чільне місце. Синтетичний кристал чудово імітує сяйвом і променями дорогі камені, але при цьому коштує набагато дешевше. Більш легка обробка фіаніту, дозволяє отримати великий вибір варіацій каблучок, таких як каблучка з камінням по колу, каблучка з квадратним каменем, з доріжками з фіанітів.

Цирконій використовується як для обручалок, так і для помолвочних каблучок зі вставками. Ювелірні дизайнери нашого заводу не відстають від моди, постійно додаючи в модельний ряд золоті каблучки зі вставками. Висока якість виробів зумовлено професіоналізмом майстрів і новітнім обладнанням КЮЗ Ювеліреліт.
Ми проконсультуємо по будь-якої моделі, в соцмережах додадуть для перегляду додаткові фотографії. У той же день замовлення буде відправлений в будь-яку точку України. Срібна ложка як подарунок до весілля і ювілею, на цій сторінці.


1998-2022 © КЮЗ ЮвелірЕліт  +38 (099) 079-10-60info@juvelirelit.com.ua
Цены и стоимость ювелирных изделий, указанные на сайте - действуют только для интернет-магазина "ЮвелирЭлит".
Наложенный платёж. Доставка украшений осуществляется "Новой Почтой" во все города и сёла Украины

Продажи временно приостановлены Відхилити

Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie