Хрестики срібні

Показано 1–36 із 104

Срібний хрестик

Замислюватися про покупку натільного хрестика, батьки дітей починають з їх народження. Все більше число людей в Україні, стає віруючими. І атрибут віри, хрест, вперше набувають на хрещення. Зазвичай, купують на початку для малюка срібний хрестик, і надягають на шовковому шнурі або тонкому ланцюжку. При бажанні купити срібний ланцюжок можна тут.

Для дорослих, можна вибрати хрест чоловічої великий, хрестик чоловічий масивний під стати фігурі. Для жінок, все розмаїття асортименту, від правильних геометричних фігур, до милих витончених хрестиків. Хрестики для жінок, чоловіків, дітей, відрізняються розміром і вагою. Є кілька моделей хрестів оберегів, з позолотою. Срібні вироби є більше символом віри, і тому майже не виготовляються з камінням.

Виріб з срібла 925 проби радируваний, щоб уникнути механічних пошкоджень і не потрібних хімічних реакцій. Ювелірні вироби зі срібла, досить дешеви, мають бактерицидні властивості і підходить для постійного носіння на тілі. Консультанти інтернет магазину Ювеліреліт допоможуть вам розібратися в асортименті православних хрестиків. Ювелірні вироби краматорськ завжди вірний вибір. Замовлення буде якомога швидше вам доставлений в будь-яку точку країни.


1998-2022 © КЮЗ ЮвелірЕліт  +38 (099) 079-10-60info@juvelirelit.com.ua
Цены и стоимость ювелирных изделий, указанные на сайте - действуют только для интернет-магазина "ЮвелирЭлит".
Наложенный платёж. Доставка украшений осуществляется "Новой Почтой" во все города и сёла Украины

Продажи временно приостановлены Відхилити

Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie