Браслети срібні

Показано 1–36 із 51

Срібні браслети

Срібний браслет, одна з тих ювелірних прикрас, що підходять і чоловікам і жінкам. Наші предки вірили в здатність браслетів, тоді ще шкіряних, що вони захистять їх від негараздів, від злих духів. По початку, браслети на руки використовувалися в якості амулета, магічного оберега. Зараз срібний браслет – це модна ювелірна прикраса. Тут чоловічі печатки зі срібла можна підібрати до браслету.

Зазвичай браслети підрозділяють на жорсткі і гнучкі. До жорстких відносяться ті вироби, які не гнуться, і облягають зап’ястя. Це обручі, манжети, скоби. У м’яких браслетів ланцюгова або плетена структура. Є так само шкіряні браслети з срібними вставками і застібками. Всі види по своєму гарні, добре доповнять ваш образ при правильному виборі. Для виготовлення виробів використовується срібло 925 проби, максимально міцне для носіння, але в той же час досить м’яке, що б зробити складну переплетену прикрасу. Всі срібні вироби КЮЗ Ювеліреліт, додатково радирує, для поліпшення зносостійкості і зниження хімічних окислення.

Порівняно дешева ціна на срібні вироби дозволяє вибрати і купити кілька варіантів браслетів, призначених на будні дні, робочу обстановку, або навпаки, для романтичних зустрічей або урочистостей. Браслет слід підбирати по довжині, на сантиметр більше обхвату зап’ястя, щоб він сводобдно звисав, але не спадав з руки.
Наші консультанти, за бажанням нададуть додаткові фото зі структурою в’язки браслета. Інтернет магазин ювелірних виробів Ювеліреліт, кращі ціни і незмінно висока якість. У найкоротші терміни замовлення буде сформовано і відправлено до Києва, Харкова, Одеси, Дніпро, Слов’янськ, Бахмут, Дружковку і будь-якиго іншого міста України.


1998-2022 © КЮЗ ЮвелірЕліт  +38 (099) 079-10-60info@juvelirelit.com.ua
Цены и стоимость ювелирных изделий, указанные на сайте - действуют только для интернет-магазина "ЮвелирЭлит".
Наложенный платёж. Доставка украшений осуществляется "Новой Почтой" во все города и сёла Украины

Продажи временно приостановлены Відхилити

Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie