русский язык   українська мова

Каблучки золоті для заручин

Каблучки золоті для заручин, продаж безпосередньо від виробника КЮЗ ЮвелірЕліт.

Відображаються усі з 40 результатів

Золота каблучка для заручин – це подарунок з дуже великим змістом. Каблучки дарують закохані в день заручин. Цей звичай пішов з тих часів, коли наречену купували. Каблучка на пальці дівчини говорило оточуючим про те, що дівчина вже зайнята, і служило запорукою того, що дівчина буде віддана тому, за кого посватана.

Красива легенда
Яка дівчина не мріє отримати від свого обранця заповітну каблучку? Пропозиція руки і серця без дорогоцінного подарунка для нас вже все одно що весілля без нареченого. Але так було не завжди. Вважається, що традиція дарувати заручні каблучки виникла в середньовічній Європі.

У 15 столітті Австрійський герцог Максиміліан вибрав в дружини Марію Бургундську, яка вважалася першою європейською красунею. Це була не просто політично вигідна партія, а справжня любов, тому юнак боявся відмови.

Батьки молодих людей не опиралися шлюбу, але до заповітного дня було ще далеко. Побоюючись того, що наречена полюбить іншого, герцог вирішив відправити їй діамантову каблучку з буквою «М», яке кожен день нагадувало б Марії про обранця.

У вас своє весілля, а у нас - своє
У нашій країні європейська традиція прижилася порівняно недавно. Вминулі часи поняття «заручини» замінювалося сватанням, а в знак позитивної відповіді на пропозицію руки і серця нареченого разом зі сватами садили за накритий стіл.

Але пізніше, коли дівчата отримали можливість приймати рішення самостійно, традиція була перейнята. Ще б! Адже отримати разом з пропозицією дорогоцінний подарунок – казка, втілена в життя.

Значення каблучки для заручин
Згодом до романтики додалася прагматичність. Прикраса стало сприйматися як гарантія серйозності намірів нареченого, показник його матеріального добробуту і здатності забезпечити свою майбутню дружину. Саме з цієї причини заручні каблучки носять тільки дівчата. Не випадково педантичні європейці досі дотримуються правила, згідно з яким вартість каблучки для заручин повинна дорівнювати двом зарплатам нареченого.

У нашій країні до цього подарунку ставляться менш ощадливо, сприймаючи його більше як красиву традицію, ніж спосіб перевірки доходів.

Як би там не було, каблучка для заручин – це прикраса, яке молода людина підносить своїй обраниці в момент заручин. В знак згоди на пропозицію майбутня наречена надягає каблучку на безіменний палець лівої чи правої (в залежності від країни) руки і з цього моменту вважається зарученою.

Як вибирати каблучку для заручиня?
Вибір каблучки для заручин – завдання не з легких. Потрібно не просто придбати красивий, на Ваш суворий чоловічий погляд, виріб, а подарувати своїй єдиній каблучку мрії! Пам’ятайте, що правильно підібраний подарунок вкаже, як добре ви знаєте кохану дівчину, і стане ще одним «балом» в вашу користь, присвоєним її батьками.

Почніть з вибору металу. У цьому випадку, крім особистих переваг і рад друзів, важливо врахувати смак майбутньої нареченої. Зверніть увагу, які прикраси вона носить в повсякденності. На щастя в ювелірних магазинах ЮвелірЕліт досить просто знайти каблучки для заручин з білого, червоного і комбінованого золота, а також родованого або позолоченого срібла.

Представникам сильної статі також слід знати, що не всі каблучки підходять на роль «каблучки для пропозиції». Традиційно виділяється каблучка видів каблучок для заручин.

Перевірена часом класика – витончене колечко з одним сяючим камінцем. Цей безпрограшний варіант виручить в тому випадку, якщо з вибором каблучки виникають труднощі.

Каблучка з серцем – романтичне прикраса з вічним символом любові. Досить лише вимовити головні слова, а все інше це прикраса скаже за вас.

Каблучка з двох металів. Гармонійне поєднання червоного і білого золота – символ з’єднання двох людей і двох доль. Крім того, воно досить практично, так як його можна носити з виробами з будь-якого металу.

«Ореол». Так називають каблучки, в яких центральний камінь обрамляється дрібнішими кристалами.

Якщо дівчина звикла бути в центрі уваги, їй підійде яскрава прикраса з розсипом мерехтливих каменів.

Як носити каблучку для заручин?
Це питання по-різному вирішується в західних і східних країнах.

В Європі прийнято носити каблучку для заручин на безіменному пальці лівої руки не тільки до весілля, але і після неї, поєднуючи з обручкою. Тому важливо, щоб прикраси поєднувалися по стилю і кольору металу, доповнювали один одного і виглядали гармонійно.

Крім того, існує традиція передавати каблучки для заручин з покоління в покоління. Мати молодої людини віддає прикраса нареченій сина в знак того, що дівчина прийнята в сім’ю. В цьому випадку каблучка набуває ще більшу цінність.

У нас каблучку для заручин носять на безіменному пальці правої руки. При цьому немає чітких приписів про те, яким чином носити прикрасу після весілля. Найчастіше дівчина як би замінює каблучку для заручин заручним, тобто змінює статус нареченої на статус дружини. Як правило, після весілля вона сама вирішує, як буде носити прикрасу.

Словом, каблучка для заручин так само унікальна, як і сама жінка. Воно повинно відображати внутрішній світ своєї власниці, підкреслювати її індивідуальну красу, підходити до її характеру і стилю одягу.


     

1998-2021 © КЮЗ ЮвелірЕліт інформація на сайті не є публічною офертою