+38 (099) 079-10-60

Каблучки золоті для заручин

Показано 1–36 із 78

Каблучки для заручин

Помолвочние золоті каблучки це символ любові і особливий вид прикраси. Серйозно поставтеся до вибору каблучки для пропозиції, кожна дівчина думає про таке визнання. Якщо ви хочете зробити дівчині сюрприз, то подивіться, які вироби вона тримає в своїй скриньці. Якщо у її кілець камені округлої форми, вибирайте до пари з круглим або овальним каменем, або беріть з квадратним каменем, якщо вона любить строгі форми. Не бійтеся помилитися з розміром, вимірюйте діаметр каблучки, а невелику різницю завжди може поправити ювелір.

Для спокусниць є каблучки на заручини з білого золота. Купивши красиву золоту каблучки 585 проби, ви ще раз підкреслите серйозність своїх намірів. Крім виробів з напівдорогоцінним камінням в інтернет магазині заводу КЮЗ Ювеліреліт, величезний вибір каблучок для заручин з фіанітами. Знайте, камені з кубічного цирконію по шакали Мооса 8 балів, і будуть служити дуже довго. Красиві і незвичайні помолвочние каблучки ви можете підібрати по каталогу, ілюстрованому великими фото і з зазначенням ціни покупки на сайті. Ціни від заводу виробника найнижчі в Україні. Швидка доставка по всій країні.


1998-2021 © КЮЗ ЮвелірЕліт    +38 (093) 151-71-78  info@juvelirelit.com.ua
Ціни і вартість ювелірних виробів зазначені на сайті - дію тільки для інтернет-магазину "ЮвелірЕліт". Накладений платіж. Доставка прикрас здійснюється "Новою Поштою" в усі міста та села України
Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie