Аксесуари золоті

Відображаються усі з 35 результатів

Золоті запонки

Золоті запонки, статусний аксесуар, який в сучасному суспільстві призначений підкреслити достаток і статус власника. Зараз це класична чоловіча прикраса, яка виконана з золота або срібла, з каменями або без них. Запонки чоловічі золоті 585 проби, універсальний відмінний подарунок з будь-якого приводу. В асортименті інтернет магазину Ювеліреліт переважають асиметричні запонки, у котори декоративна лицьова сторона, і виворіт-застібка у вигляді рухомого штирі. Якщо ви хочете вибрати і купити золоті запонки, то зверніть увагу на моделі прикрашені фіанітами, а також на ювелірні вироби з використанням в дизайні емалі.

Зажим краватки

У категорії золотих аксесуарів в наявністі затискачі для краватки з золота. Це стильний елемент прикраси одягу у чоловіків, нюанс, який доповнить ваш образ. Всі моделі різноманітні по дизайну і виконанню, йдуть зі страхувальним ланцюжком, який вбереже від втрати шпильку для краватки. Довжину прищіпки для краватки рекоменендуем підбирати по ширині самої краватки, маленька на широкій краватці не буде гарно виглядати. Прикраса може бути як зі вставками з фіанітів, так і без них, ваше почуття стилю, має підказати правильний вибір.

Золоті брелоки на машину

Наш магазин Ювеліреліт, один з небагатьох, хто може запропонувати золоті брелоки на авто. В наявності золотий брелок на Mercedes, BMW, Toyota, Lexus, Renault, KIA і інші марки автомобілів. Ці вироби мають постійний попит у автовласників, а брелок на автомобіль із золота покаже особливий статус власника. За витонченості та красі вони не поступаються іншим ювелірним виробам, а привід їх продемонструвати завжди є, адже машиною ви користуєтеся постійно. Брелоки виконані у вигляді торгової марки автомобіля, із застосуванням кольорової емалі, або просто у вигляді золотої емблеми.

Замовлення буде скомпоновано і відправлено до Києва, Харкова, Одеси, Дніпра та іншіх міст країни в максимально короткий час. Купувати в інтернет магазині Ювеліреліт, так само просто як і в звичайному, тільки зробити це ви зможете в будь-яку вільну хвилину.


1998-2022 © КЮЗ ЮвелірЕліт  +38 (099) 079-10-60info@juvelirelit.com.ua
Цены и стоимость ювелирных изделий, указанные на сайте - действуют только для интернет-магазина "ЮвелирЭлит".
Наложенный платёж. Доставка украшений осуществляется "Новой Почтой" во все города и сёла Украины

Продажи временно приостановлены Відхилити

Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie