русский язык   українська мова

Каблучки золоті без вставок

Каблучки золоті без вставок, продаж безпосередньо від виробника КЮЗ ЮвелірЕліт.

Відображаються усі з 65 результатів

Ювелірні золоті каблучки без вставок заслуговують на увагу любителів коштовностей. Питання про відмінності між цими виробами часто ставить покупців в глухий кут. Характеристика актуальних моделей каблучок без каменів і фото кращих ідей дизайну допоможе зорієнтуватися в світі сучасного ювелірного мистецтва. Аналіз користувальницьких оцінок дозволить виявити плюси і мінуси конкретних прикрас.

Характеристика виробів
Золоті каблучки без вставок (без каменів) – та сама деталь, яка з гарантованим успіхом впишеться в повсякденний стиль сучасних жінки або чоловіки. Краса і блиск дорогоцінного металу в чистому вигляді або прикраса з декоративною обробкою – все, що вам подобається, знайдеться в ЮвелірЕліт.

Каблучки без вставок – прикраси, що виключають інкрустацію ювелірними мінералами. У цих виробах естетичний акцент робиться на головному матеріалі та незвичайному дизайні аксесуарів.

Каблучки без каменів виробляються з усіх основних дорогоцінних металів і представлені в різних категоріях вартості. Вироби традиційно затребувані в якості обручального прикраси і є актуальним аксесуаром в стилі унісекс.

Перевага каблучок без каменів – лаконічний вигляд. Прикраси позбавлені яскравого сяйва ювелірних мінералів, яке багатьом користувачам здається надто яскравим. Цікаве оформлення і якісний коштовний метал надають каблучкам без каменів естетичний вигляд і індивідуальний характер.

Сьогоднішній асортимент ювелірних виробів дозволяє вибрати прикрасу відповідно до особистого іміджем і вимогами до краси і практичності аксесуарів.

Гладкі каблучки без декору
Мінімалізм – найбільш нейтральний варіант дизайну прикрас. За рахунок відсутності декору гідності дорогоцінного металу знаходяться в центрі уваги.

Перевага каблучок без каменів і іншого декору, на думку покупців, – це лаконічний зовнішній вигляд і простота ремонту. Відновити виріб можна без втрати естетичних характеристик аксесуара. Недолік гладких прикрас – помітність будь-яких дефектів поверхні.

Каблучки з різнокольорових металів
Коштовності, що поєднують матеріали теплих і холодних відтінків – оригінальний аксесуар.

Використання різнокольорових металів в каблучках – контрастне поєднання основної частини виробу і декору, зроблених відповідно з матеріалів холодного і теплого відтінків.

Сильна сторона комбінованих аксесуарів – незвичайний зовнішній вигляд при загальній стриманості вигляду. Доречність поєднання різних металів в одній прикрасі для деяких споживачів залишається під питанням.

Ажурні каблучки
Наскрізні прикраси мають довгу історію і зберігають популярність в наші дні. Техніка філіграні – створення орнаментів з дорогоцінної дроту – застосовується для декорування каблучок, сережок та інших предметів. Металеве мереживо піднімає ювелірні вироби до високого мистецтва. Золоті каблучки без каменів, виконані в техніці філіграні, вражають майстерністю втілення художнього задуму в металі.

Сьогодні елементи старовинного ювелірного мистецтва застосовуються в оформленні коштовностей масового виробництва. Мотиви наскрізних орнаментів – абстракція, рослинний і тваринний світ, ініціали.

Плюси ажурних каблучок – оригінальний вид, легкість і витонченість. Недолік прикрас – крихкість наскрізного декору і схильність до забруднень.


     

1998-2021 © КЮЗ ЮвелірЕліт інформація на сайті не є публічною офертою