Аксесуари срібні

Відображаються усі з 20 результатів

Срібна ложка

З предметів сервірування столу, срібна ложка займає гідне місце. Цей прилад використовується щодня і якщо його піднести в якості подарунка, то ім’я дарувальника будуть згадувати з вдячністю. Набори з столового срібла і окремо дитячі срібні ложки, незмінно користуються великим попитом в якості подарунка. Якщо вам потрібна на подарунок срібна шпилька подивіться на цій сторінці.

В інтернет магазині Ювеліреліт, великий вибір срібних ложок від виробника. Ви можете вибрати і купити срібну ложку для малюка, на хрестини, на перший зуб, десертну срібну ложку, кавову. Є вироби срібло з позолотою, є ложки з красивим малюнком з емалі на ручці. Є набори з двох штук в красивому подарунковому футлярі. Всі ювелірні предмети розрізняються дизайном, їх ручки виконані в різному стилі, деякі прикрашені хитромудрими візерунками. Малюкові, який тільки пізнає світ, буде приємно тримати в руках і розглядати такий сяючий виріб.

У нашій культурі прийнято дарувати дитині на перший зуб срібну ложку. Це збігається за часом, коли дітям починають давати з ложечки нову їжу. Ложки виконані зі срібла 925 проби, що немало важливо для дітей, яких тільки привчають користуватися столовими приборами. Срібло має антисептичні та антибактеріальні властивості, воно іонізує воду і його використання корисно для здоров’я. Срібло не тільки дарують дітям, воно також буде доречно до весілля і ювілею, до сімейних торжеств, хрестин. Будь-який ваш вибір в інтернет магазині Ювеліреліт, буде швидко зібраний і відправлений до Києва, Харкова, Одеси, Дружковку, Бахмут, Слов’янськ, Покровск і інші міста країни. За цим посиланням ви перейдете на головну сторінку краматорський ювелірний завод офіційний сайт, для перегляду всіх варіантів


1998-2022 © КЮЗ ЮвелірЕліт  +38 (099) 079-10-60info@juvelirelit.com.ua
Цены и стоимость ювелирных изделий, указанные на сайте - действуют только для интернет-магазина "ЮвелирЭлит".
Наложенный платёж. Доставка украшений осуществляется "Новой Почтой" во все города и сёла Украины

Продажи временно приостановлены Відхилити

Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie