Сережки срібні

Показано 1–36 із 118

Срібні сережки

Срібні сережки – це класичне ювелірна прикраса всіх часів. Зараз мода на них повертається, вони стають все більш популярні, від юних дівчат і до жінок у віці. Покупцям срібних сережок, притаманний тонкий смак, вони творчі й освічені люди, без удаваного пафосу. Сережки кільця, протягання, підвіси, завжди знайдуть собі місце у формуванні вашого образу, будь то звичайний діловий день, або вечірній вихід. Додайте срібні кільця без каменів і вставок в комплект сережок!

У ювелірному магазині від КЮЗ Ювеліреліт є що подивитися в каталозі, якщо ви побажаєте купити срібні сережки. Є моделі з натуральними перлами, сережки прикрашені фіанітами, сережки з малюнком з емалі, стильні вироби з незвичайною формою. Всі ці срібні сережки, можна купити недорого, це дозволить вам не зупинятися на одній якійсь моделі, а мати різноманітність ювелірних прикрас у себе в скриньці. Весь асортимент сережок з срібла 925 проби, зроблений з покриттям захисним шаром з родію, що збільшить термін їх служби, і спростить догляд за срібними виробами.

У Ювеліреліт вигідно купувати оригінальні прикраси, наші моделі продаються за ціною заводу виробника, без торгової націнки. Ви можете зробити замовлення на сайті відразу, або попередньо проконсультуватися по телефону, якщо треба підібрати виріб на подарунок. Ювелірний магазин зробить доставку в Київ, Харків, Дніпро, Одесу, а також Слов’янськ, Покровск, Бахмут та інші міста України.


1998-2022 © КЮЗ ЮвелірЕліт  +38 (099) 079-10-60info@juvelirelit.com.ua
Цены и стоимость ювелирных изделий, указанные на сайте - действуют только для интернет-магазина "ЮвелирЭлит".
Наложенный платёж. Доставка украшений осуществляется "Новой Почтой" во все города и сёла Украины

Продажи временно приостановлены Відхилити

Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie