Про нас

Одним із найбільших заводів із виробництва ювелірних виробів не тільки міста Краматорськ, а й усієї України є Краматорський ювелірний завод ЮвелірЕліт. КЮЗ «ЮвелірЕліт» працює на ювелірному ринку вже понад 20 років. За час роботи компанія набула статусу надійного продавця та партнера, була неодноразово удостоєна високих нагород на престижних виставках. КЮЗ “ЮвелірЕліт” є членом Асоціації ювелірів України.

Виробництво продукції

Ювелірний завод є унікальним підприємством – це не лише художня майстерність, а й складне, сучасне виробництво. Останніми роками було проведено послідовна модернізація виробництва, з використанням новітнього устаткування. При створенні таких милих та витончених ювелірних прикрас потрібно дороге обладнання та професіоналізм виконавців на кожному етапі виготовлення виробу.
Спочатку вивчаються тренди моди та поточні запити ринку. Цей процес триває беззупинно. Ідея та деталізація вже вимальовуються при спільному обговоренні дизайнерами та технічними виконавцями. Після цього настає етап 3D-моделювання. Тут враховуються технічні можливості виробництва, фізичні характеристики металів і нарешті модель набуває остаточних рис. Не будемо описувати всі наступні етапи виробництва, зазначимо, деякі тонкі операції робляться вручну. Тут, все залежить від майстерності та досвіду працівників.
На КЮЗ «ЮвелірЕліт» трудяться висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які працюють уже багато років і мають гарну репутацію. На заводі у виробництві задіяні найновіші технології.

Нагороди заводу

Завод ЮвелірЕліт бере участь на найпрестижніших ювелірних виставках та має безліч різноманітних нагород за свій внесок у розвиток ювелірної індустрії України.
Завод отримав такі нагороди:

  • Нагорода за найкращу презентацію продукції.
  • Нагорода за розвиток ювелірної промисловості.
  • Нагорода за Найкраще представлення продукції.
  • Нагорода за представлення широкого асортименту продукції.
  • Нагорода за найкращу презентацію продукції на виставці.

Стандарти якості

ЮвелірЕліт пропонує прикраси високої якості та оригінального дизайну, виконані із золота та срібла. Якість металу, його проба підтверджується наявністю на ньому державного пробірного тавра. Справжність прикраси від КЮЗ ЮвелірЕліт підтверджується наявністю на ньому тавра-іменника, а також фірмової етикетки.

Великий асортимент виробів порадує широтою вибору, ви зможете вибрати прикрасу для себе та близьких, виходячи зі своїх уявлень про моду. У каталозі виробів великий вибір чудових ювелірних прикрас. Вироби представлені у великому ціновому діапазоні, ви не залишитеся без покупки. У будь-якому місті України відкрито безліч ювелірних магазинів, на вітринах яких представлена ​​продукція від КЮЗ «ЮвелірЕліт».
Місія компанії: Створювати ювелірні вироби бездоганної якості, які у поєднанні із сучасним дизайном, нестимуть у собі найкращі традиції ювелірного мистецтва.

ЮвелірЕліт дипломи
ЮвелірЕліт дипломи та сертифікати


1998-2022 © КЮЗ ЮвелірЕліт  +38 (099) 079-10-60info@juvelirelit.com.ua
Цены и стоимость ювелирных изделий, указанные на сайте - действуют только для интернет-магазина "ЮвелирЭлит".
Наложенный платёж. Доставка украшений осуществляется "Новой Почтой" во все города и сёла Украины

Продажи временно приостановлены Відхилити

Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie