Ланцюжки золоті

Показано 1–36 із 59

Золоті ланцюжки

Ланцюжок золота той аксесуар, який приковує увагу відразу. Не помітити жіночій виріб, який красиво облягає шию дівчини, або нарочито агресивний золотий чоловічий ланцюжок просто неможливо. Ланцюжки, кольє, намиста, це ті прикраси, які прийшли до нас з давньої історії. Упродовж віків виріб удосконалювался, і досяг в своєму виготовленні величних результатів.

В інтернет магазині Ювеліреліт можна вибрати і замовити різні прикраси. Є варіанти ювелірних виробів з фіанітами, з перлами і просто без вставок. Присутні такі види плетіння: Бісмарк, панцирное, картьє і якірне. Є ланцюжки з покриттям алмазна грань. Залежно від того, з яким одягом буде носитися аксесуар, потрібно підібрати його довжину. Якщо ланцюжок купується під кулон, він повиннен бути міцного плетіння і більш масивний. Золота підвіска представлена на цій сторінці. Ціна ланцюжка залежить від його ваги в грамах, від складності плетіння, від наявності камінчика.

Ланцюжок золотий можна носити як на шиї, так і на зап’ясті або щиколотки, обернувши ще раз. Красиві і стильні вироби, стануть прекрасним подарунком, як для жінки, так і чоловікам. Наші консультанти допоможуть вам підібрати подарунок для будь-якої людини. Розкажуть про відмінності в плетениях і про замки виробі в. Замовлення відразу ж буде сформований і відправлений до вашого міста.


1998-2022 © КЮЗ ЮвелірЕліт  +38 (099) 079-10-60info@juvelirelit.com.ua
Цены и стоимость ювелирных изделий, указанные на сайте - действуют только для интернет-магазина "ЮвелирЭлит".
Наложенный платёж. Доставка украшений осуществляется "Новой Почтой" во все города и сёла Украины

Продажи временно приостановлены Відхилити

Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie