русский язык   українська мова

Підвіски золоті

Підвіски золоті, продаж безпосередньо від виробника КЮЗ ЮвелірЕліт.

Показано 1–96 із 567

Золоті кулони залишаються на піку популярності. Це пов’язано і з тим, що майстри ЮвелірЕліт намагаються зробити золоті підвіски на високохудожньому рівні. Часто вони також інкрустовані камінням, що лише додає ціну золотим кулоном.

Процес підбору кулонів з золота вимагає ретельної уваги і часу. Потрібно буде не тільки визначитися з розміром і зовнішнім виглядом самого золотого кулона, але також і з ланцюжком, на якому він буде красуватися. На вибір підвіски вплинуть і зовнішні характеристики її майбутнього володаря.

Поради по носінню підвіски
Золоті підвіски можуть підкреслити декольте, для будь-якого випадку – вдень або вночі. Є кілька порад, які варто мати на увазі, надягаючи будь-який вид кулона:

— Зверніть увагу на ланцюжок. Коротка ланцюжок повинна використовуватися з великими кулонами, такими як спортивні підвіски або жетони.

— Якщо ви одягаєте медальйон, ланцюжок повинна бути витонченої і тонкої.

— Уникайте носіння більше ніж одного намиста або кулона за раз.

— Можна носити кілька браслетів і навіть кілька каблучок на руці, але щоб кулон залишався помітним, краще витратити кілька хвилин, вирішуючи, який з них підходить для цього випадку.

— Тримайте золотий кулон у чистоті. Він буде виблискувати яскравіше, коли на ньому немає ніякого скупчення бруду.

Як вибрати форму золотого кулона?
Аксесуари – головний елемент модних ансамблів. Одяг є основою образу, але знання, як стильне доповнити наряд аксесуарами, це – талант, розвиток якого може зайняти багато часу. Гарною відправною точкою є намисто з декоративним кулоном.

Більш дрібні деталі, такі як браслети та каблучки можуть зв’язати образ, але вони не роблять такий вплив, яке може надати правильно підібране намисто.

Якщо ви відчуваєте, що це виглядає дуже ошатно для повсякденних ситуацій, ви можете перестрахуватися, вибравши прості ланцюжка або намисто.

При виборі і ланцюжків, і шнурів ретельно оціните міцність замку і його функціонування. Попросіть продавця дати вам не один виріб, а один-два, щоб перевірити, наскільки туга конструкція у їх замків. Зупиняйте свій вибір на самому міцному.

Різноманіття форм золотих підвісок
Підвіски в формі серця можуть носити жінки будь-якого віку, якщо вони зроблені з високоякісних матеріалів.

Те ж правило відноситься до зоряних підвісок і будь-яким іншим стереотипним дівочим формам. Юному вигляду повинна протистояти простота.

Кулони з графічними формами повинні бути з реального золота або срібла і мати тільки мінімальні акценти у вигляді коштовного каміння. Наприклад, великий і блискучий серцевидний кулон недоречний для дорослого віку.

Підвіска у формі серця або зірки повинна бути невеликою і розташовуватися на короткій ланцюжку, виконаної з того ж металу, що і кулон.

Андрогінні кулони можуть бути досить великими. Зараз природо-орієнтовані підвіски дуже популярні.

Хитромудра підвіска у вигляді сови може звисати вільно з довгого ланцюжка, не порушуючи загальний вигляд.

Інші богемні кулони, такі як олень, птиці або навіть справжні пір’я можуть бути великими, якщо не носити їх з іншими великими підвісками одночасно.

Носіння намист подібного роду рекомендується на робочому місці, якщо інша частина одягу дуже проста і однотонна.

Дуже велике і яскраве намисто може додати деякий флер до повністю чорного поряд. Ніякі інші аксесуари не підійдуть, якщо ви дотримуєтеся такої стиль на роботі.


     

1998-2021 © КЮЗ ЮвелірЕліт інформація на сайті не є публічною офертою