Каблучки з діамантами

Відображаються усі з 23 результатів

Купити каблучку з діамантом для заручин

Заручні каблучки з діамантом дуже затребуваний вид прикраси, займають значне місце в асортименті ювелірного магазину. Такий виріб лаконічний і вишуканий, завдяки красиво ограненому діаманту, виглядає на руці дівчини просто шикарно. Ваша обраниця не буде байдужою до такої прикраси. Завдяки сучасним методам обробки золота, застосування комп’ютерів для візуалізації дизайну, майстерного огранювання, ми отримуємо прикраси, які перевершують шедеври старих майстрів. Роблячи пропозицію дівчині, і подарувавши їй таку каблучку, ви робите вагому заявку, що можете утримувати майбутню сім’ю та наречену.

Для створення каблучки для пропозиції використовують різні метали. В основному це звичайно золото 585 проби, різних кольорів, біле золото, лимонне, та звичайне червоне. Також використовують, але більш рідко, платину та срібло.

Розгорнути

Заручна каблучка з червоного золота з діамантами

Прикраси з цього металу займають левову частку асортименту і є класикою. Поєднання червоне золото плюс діамант, буде чудовим варіантом покупки, якщо ви не знаєте точно смаків своєї коханої дівчини.

Заручна каблучка з білого золота з діамантами

Поєднання кольорів металу білий та каменю прозорий, створює невимовний колорит виробу, який прикрасить будь-яку дівчину. Іноді для контрасту замовляють чорний діамант, але таке сміливе рішення підійде не всім. Все ж таки білий колір, це молодість, непорочність та інші приховані смисли, які ми на підсвідомому рівні приймаємо здавна.

Каблучка для пропозиції з комбінованого золота

Така каблучка, все ще рідкість, багато молодих людей пов’язані усталеними традиціями і не хочуть ризикувати і дарувати таку прикрасу заручини. Напевно, варто звернути увагу на такі вироби, що переплітаються або йдуть паралельно двох смужок з різного металу, з зафіксованим посередині діамантом.

Форма діаманту

Зазвичай у таких виробах інкрустовано каміння з круглим огранюванням. Майстри, як і раніше, обробляють камінь, отримуючи п’ятдесят сім граней, які максимально передають гру світла. З таким огранюванням повною мірою розкривається глибина та прозорість. Переливи променів максимальні. Також у ювелірній промисловості, крім круглої, використовують такі огранювання діамантів:
1.круглий;
2.груша;
3.овал;
5.маркіз;
6.принцеса;
Вага вставки оцінюється у каратах. За масою діаманти всіх форм поділяються втричі групи: дрібні (до 0,29 карата), середні (від 0,30 до 0,99 карата), великі (від 1,00 карата і більше). 1 карат дорівнює 0,2 г.

Колір

Найцінніші це прозорий, без будь-якого відтінку. Але вставки є різні, і поділяються на групи, що наведені нижче в таблиці.

Характеристики кольору діаманту Група
Безбарвні вищі, а також з відтінком блакитності 1
Безбарвні 2
З ледве вловимим відтінком 3
З незначним відтінком жовтизни 4
З невеликим жовтуватим, зеленуватим, аквамариновим, фіолетовим та сірим відтінком 5
З видимим жовтим, зеленим, аквамариновим та сірим відтінком 6
З видимим коричневим відтінком 6-1
З ясно видимим жовтим, зеленим, лимонним, аквамариновим та сірим відтінком 7
Дуже слабо пофарбовані жовті 8-1

І така таблиця йде до значень 9-4 темно-коричневих кольорів.

Каблучки заручні для пропозиції, можна придбати у нашому ювелірному інтернет-магазині КЮЗ ЮвелірЕліт. Купити заручні каблучки з діамантом, можна в будь-якому кольорі золота, ми виконаємо в тому кольорі, в якому ви захочете. В асортименті інтернет магазину за вигідними цінами представлені вироби з натуральним камінням, у тому числі діамантами. Безкоштовна доставка здійснюється, якщо дотримані умови вказані на сторінці доставки, і сума замовлення перевищує мінімум. Заручна каблучка стане добрим початком ваших стосунків.

Нагадаєм, що в нашому ювелірному магазині також широко представлені обручки різних цінових категорій і виконані з різними дизайнерськими вишукуваннями. Як розглядалося в огляді про наш ювелірний магазин, у нас великий вибір виробів, підвіски з діамантами, печатки золоті та інші вироби, понад чотири тисячі в каталозі, гарантія на ювелірні прикраси відповідно до законодавства. На багато позицій поширюються низькі ціни, пов’язані з розпродажами колекцій. Спочатку, у нас нижчі ціни, пов’язані з тим, що тут продається продукція Ювелірного заводу ЮвелірЕліт. Дорогоцінні камені, що використовуються в прикрасах, сертифіковані і складають величезний асортимент, який представлений вам на розгляд.

Купівля в ЮвелірЕліт, принесе вам позитивні емоції, адже вироби виконані майстрами своєї справи, що вкладають душу в кожну прикрасу.


1998-2022 © КЮЗ ЮвелірЕліт  +38 (099) 079-10-60info@juvelirelit.com.ua
Цены и стоимость ювелирных изделий, указанные на сайте - действуют только для интернет-магазина "ЮвелирЭлит".
Наложенный платёж. Доставка украшений осуществляется "Новой Почтой" во все города и сёла Украины

Продажи временно приостановлены Відхилити

Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie