Ювелірний магазин Київ

Ювелірний магазин Київ від КЮЗ Ювеліреліт пропонує вибрати і купити ювелірні вироби в Києві. У великому асортименті представлена ​​продукція ювелірного заводу виробника за цінами без посередників і торгових націнок.

Чому в нашому магазині дешевше ціни на золоті вироби?

Наш ювелірний магазин безпосередньо реалізує золоті і срібні прикраси від КЮЗ Ювеліреліт. У той же час наші вироби продають з націнкою великі торгові мережі України. Що може бути дешевше, ніж реалізація своєї продукції через мережу своїх фірмових магазинів.

Асортимент ювелірного магазину Ювеліреліт

У Києві асортимент Ювеліреліт пропонує прикраси з золота і срібла з дорогоцінними і ювелірними каменями. У переліку прикрас, помітне місце займають золоті сережки в різних по виду формах – сережки кільця, сережки протягання, сережки гвоздики (пусети), сережки з камінням і без вставок. Максимально представлені такі види золотих виробів як обручки 2021, золоті каблучки з камінням, помолвочние каблучки. В асортименті продукції золоті браслети, сережки дитячі, хрестики натільні, ланцюжки золоті. По срібним виробам у нас дуже широкий вибір по всьому спектру найменувань. Всі вироби з срібла на заводі додатково радирують, для зменшення окислення срібла і збільшення його зносостійкості. Причому ціна на нього при цьому залишається найменшою на ювелірному ринку.

Чому у нас висока якість ювелірних виробів?

КЮЗ Ювеліреліт на ювелірному ринку України з 1998 року, з регіональною мережею магазинів виробів з золота та срібла. Завод багаторазово займав призові місця на виставках ювелірної продукції. На підприємстві працюють кращі дизайнери ювеліри, які щотижня оновлюють колекції ювелірних прикрас. При виробництві ювелірних прикрас застосовуються новітні технології та обладнання.

Як швидко я отримаю своє замовлення?

Після отримання вашого замовлення на сайті, вам зателефонує менеджер, і при необхідності, уточнить деталі. Обробка замовлення проходить в максимально короткі терміни, і ваше замовлення з ювелірного магазину буде відправлено Новою Поштою за вказаною вами адресою. При сучасних способах доставки в Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста, у вас буде враження, що ви зробили покупку в своєму районі міста.

ПОДИВИТИСЯ КАТАЛОГ


1998-2022 © КЮЗ ЮвелірЕліт  +38 (099) 079-10-60info@juvelirelit.com.ua
Цены и стоимость ювелирных изделий, указанные на сайте - действуют только для интернет-магазина "ЮвелирЭлит".
Наложенный платёж. Доставка украшений осуществляется "Новой Почтой" во все города и сёла Украины

Продажи временно приостановлены Відхилити

Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie