Ювелірний магазин Дніпро

Ювелірний магазин Дніпро від КЮЗ Ювеліреліт запрошує купити ювелірні прикраси в Дніпрі. Низькі ціни на всі ювелірні вироби, так як продукцію реалізує завод виробник. Ми є віртуальними конкурентами для дніпропетровського ювелірного заводу і столичної ювелірної фабрики Дніпра. Наш асортимент краще і дешевше, ніж в мережі магазинів Фаїна. Купити золото, або прикраси в Дніпрі, в 21 столітті стало означати зайти в Google і порівняти ціни на золоті прикраси в магазинах конкурентів КЮЗ, Укрзолото і інших інетернет магазинах. Ювелирка в Дніпрі стала доступна в інтернеті всім, без різниці в якому районі ти проживаєш, Парус, Покровський, Лівобережний або в таких, як Соборний, Індустріальний, Центральний район. Не треба шукати у ювелірних магазинів адреси, можна купити, перебуваючи в Дніпрі золоті обручки від КЮЗ Ювеліреліт і це буде зручно і дешево. Наш каталог до ваших послуг. Парні обручки або помолвочние каблучки, після яких підуть весільні каблучки, все це в широкому асортименті. Завдяки інтернет магазину в Дніпрі ціна на обручки, буде недорого, а доставка з компонуванням замовлення займе дуже короткий час. Якщо ви бажаєте вибрати і купити золоту каблучку саме час це зробити.

Чому у нас низькі ціни?

КЮЗ Ювеліреліт працює і реалізує свою продукцію з 1998 року. Ювелірні вироби оптом, це один із напрямів роботи заводу. Тому і можливі низькі ціни на сережки золоті для Дніпра, сережки з діамантами, на прикраси для пірсингу і золоті ланцюжки в Дніпрі. Золоті сережки представлені на сайті двома великими розділами, з камінням і без вставок. Консультанти на ваше прохання завжди нададуть додаткову інформацію та фото про вироби, якщо ви захочете купити золоті сережки перебуваючи в Дніпрі.

В продукції заводу помітне місце займають вироби з срібла, які додатково радирують, для довговічності і зручності догляду за ними. Це покриття дозволяє зберегти блиск і сяйво срібла на довгий час. Тому купити срібні сережки в Дніпрі, в нашому магазині це буде гарною ідеєю. Сережки срібні, недорогий, але бажаний подарунок. На всі ювелірні прикраси кількамісячна гарантія від нашого Ювелірного Магазину ЮвелірЕліт.

Яка ціна грама золота?

Золото в Дніпрі, продає не тільки наш магазин. Золоті вироби і прикраси користуються постійним і стійким попитом, вони на першому місці в подарунках на ювілеї, урочистості, весілля і хрестини. Тим цікавіше вам буде дізнатися яка ціна грама золота, так як часто великі магазини золота це не афішують. У нас ви можете відкрити сторінку під заголовком “ціни” де докладно описано як формується ціна, з розбивкою по вазі і по акціях.

Сплачуйте і отримуйте замовлення в зручний для Вас час.

Подивитися повний перелік торгової мережі Ювеліреліт можна на сайті. Також шукайте наші магазини в містах: ювелірний магазин Слов’янськ, ювелірний магазин Покровск, ювелірний магазин Харків і багатьох інших.

Підпишись і дізнайся першим про «Акції» та «Новинки» в соціальних мережах, месенджерах і поштою.
Ювелірний магазин Дніпро   Ювелірний магазин Дніпро   Ювелірний магазин Дніпро    Ювелірний магазин Дніпро   Ювелірний магазин Дніпро

"Анонс нових виробів" ЮвелірЕліт.
Ми зберігаємо Ваші дані в безпеці!
Підпишіться на нашу розсилку і приєднуйтесь до 329 інших підписантів.
Ювеліреліт новини
Інші міста: Ювелірні магазини Бердянськ  Ювелірний магазин Дружківка


1998-2022 © КЮЗ ЮвелірЕліт  +38 (099) 079-10-60info@juvelirelit.com.ua
Цены и стоимость ювелирных изделий, указанные на сайте - действуют только для интернет-магазина "ЮвелирЭлит".
Наложенный платёж. Доставка украшений осуществляется "Новой Почтой" во все города и сёла Украины

Продажи временно приостановлены Відхилити

Мы используем файлы cookie для лучшего представления нашего сайта
Принять
Отказаться
Используем файлы cookie